Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Apríl 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Vyhlásenie o prístupnosti

Inšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Nitre


Inšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Nitre  

        Podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Európe v stredu 24. júla 2013 vykonala kontrolná skupina z Ukrajiny inšpekciu deklarovaného objektu kontroly Nitra.

Na tejto inšpekcii sa zúčastnili aj príslušníci Slovenského verifikačného centra Bratislava pod vedením podplukovníka Rastislava Tomajku. Zástupca veliteľa 12. mechanizovaného práporu major Andrej Tvrdoň popísal objekt kontroly Nitra a podal brífing ukrajinskej strane o deklarovanej technike. Po ukončení prezentácie a zodpovedaní otázok sa inšpekčný tím presunul do parku techniky, kde skontroloval techniku a všetky budovy. Prezreli si oplotenie objektu, ubytovacie priestory, jedáleň, priestory obväziska a priestory železničnej stanice, kde sa nakladá vojenská technika.

            Ukrajinský inšpekčný tím v závere skonštatoval, že nitriansky prápor plním medzinárodné dohody podľa stanovených kritérií a noriem.


Inšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v NitreInšpekcia podľa Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Nitre

Autor: npor. Ing. Peter Poldruhák , Foto: npor. Ing. Peter Poldruhák - Dátum: 26.07.2013
Čítanosť: 6939
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share