Deň detí na 12. mechanizovanom prápore


Deň detí na 12. mechanizovanom prápore

Vojaci 12. mechanizovaného práporu Nitra dňa 5. júna 2024 usporiadali v priestoroch práporu Medzinárodný deň detí pre deti našich príslušníkov ako aj pre deti, ktoré boli pozvané   zo základných škôl Nitrianskeho okresu.

Pre deti bolo pripravených viacero záujmových aktivít ako hádzanie granátom, práca s mínohľadačkou, maľovanie na tvár. Mohli si pozrieť ukážku všetkých ručných zbraní a techniky ktorými disponuje  12. mechanizovaný prápor a tiež policajné a hasičské vozidlá.

Z dynamických ukážok sme pre deti pripravili ukážku dobytia objektu mechanizovaným družstvom, prácu psovoda pri zadržaní páchateľa a vyhľadávaní podozrivých látok, ukážku sebaobrany a Show program Čestnej stráže OS SR.

O občerstvenie bolo postarané formou balíčkov pre všetky zúčastnené deti. Všetky deti si svoj deň dosýta užili a už teraz sa tešia na ďalší ročník. Dúfame, že v tejto peknej tradícii budeme naďalej pokračovať aj v ďalších rokoch.  


Deň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom práporeDeň detí na 12. mechanizovanom prápore

Autor: 12.mpr , Foto: 12.mpr - Dátum: 21.06.2024
Čítanosť: 1243
Verzia pre tlač

Skočiť na menu